Firma

SZEROKI ASORTYMENT, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I DOBRA CENA

Firma Expressblach zajmuje się sprzedażą okien i drzwi zewnętrznych.  Prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy okien i drzwi PCV wykonanych na profilach renomowanych firm Veka, Brugman, Rehau. Są to produkty o świetnych parametrach oraz doskonałych walorach estetycznych, a przy tym w atrakcyjnych cenach. Nie poprzestajemy jednak tylko na oknach. W ofercie mamy także bogaty wybór drzwi drewnianych wewnętrznych i zewnętrznych w wielu wzorach i barwach.

Realizujemy kompleksową usługę montażu okien oraz drzwi. W tym zakresie oddajemy do Państwa dyspozycji brygady, których doświadczenie i wprawa pozwalają wykonać prace sprawnie i z najwyższą dbałością o jakość.

Działamy na terenie Małopolski, posiadamy punkty sprzedaży w Makowie Podhalańskim, Rabce-Zdrój, Nowym Targu i Mszanie Dolnej. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, jesteśmy gotowi dostarczyć większe ilości produktów, zapewniamy także transport.

PRZEBIJAMY KAŻDĄ CENĘ

Zdajemy sobie sprawę, iż zanim Klient zdecyduje się na zakup danego produktu, sonduje rynek i sprawdza liczne możliwości. My wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kupujących. Zapraszamy do nas każdego, kto posiada ofertę przedstawioną przez innego dostawcę - przebijemy ją i przedstawimy korzystny rabat. A, dodatkowo, w promieniu 100km od naszej siedziby zapewniamy bezpłatne pomiary oraz montaż.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Działamy na rynku już od 10 lat i od początku stawiamy na wysoką jakość towaru, terminowość oraz konkurencyjne ceny. W realizacji tych celów wspomaga nas profesjonalna kadra doradców, którzy zawsze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Na nasze produkty oczywiście dajemy gwarancję, a także zapewniamy serwis.

Kontakt z nami

log
Rabka Zdrój
ul. Zakopiańska 108a
tel. 662 203 215
woman